23 квітня — День цивільного захисту в школі АІСТ

23 квітня 2018 року в АІСТі  згідно наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради та наказу начальника Цивільного захисту школи проводився День цивільного захисту та комплексного об’єктового тренування.

Такі акції мають на меті перевірити здатність дітей і дорослих грамотно і чітко діяти у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Начальник штабу цивільного захисту в нашій школі Ірина Михайлівна Кандаурова долучила до організації цілу команду вчителів.

Оксана Іванівна Роздорожнюк підготувала і провела для учнів 5-6 класів інтелектуально-пізнавальну гру «Техногенні катастрофи. Що ми знаємо про них»; для учнів 7-8 класів – гру «Надзвичайні ситуації в природі»

Ольга Ігорівна Буйна, вчитель біології, провела практичні заняття «Само-та взаємодопомога в екстремальних ситуаціях» для учнів 5-8 класів.

Під керівництвом шкільної медсестри Анжели Вікторівни Сокольвяк учні 9-10 класів провели практичні заняття з домедичної допомоги для учнів початкових класів.

Вчителі фізичної культури Валентина Михайлівна, Олександр Іванович та Іван Олександрович Костенко організували командні естафети для учнів 3-4, 5-6, 9-10 класів.

Ми вдячні нашому гостю — лікарю В. О. Крикливому, працівнику Вінницького експертного навчального центру за розповідь та уроки домедичної допомоги у різних надзвичайних ситуаціях.

Ми були раді знову побачити працівників та курсантів Вінницького Вищого професійного училища Львівського державного університету Безпеки життєдіяльності.

Вони продемонстрували обладнання, одяг та засоби пожежогасіння, показали навчальне рятування потерпілого внаслідок пожежі з ІІ поверху приміщення школи.

Фоторепортаж дивіться, будь ласка, на АІСТиній сторінці у Фейсбуці

 


Ваш відгук