АІСТ народився і живе з музикою у серці, вона супроводжує АІСТят щодня, допомагає побачити і сприйняти світ в гармонії і з радістю. Традиційні АІСТині пісні співає вся школа: діти, батьки, вчителі, друзі в єдиному колі обіймають одне одного за плечі й лунає «АІСТ, і легкі твої крила…»! З музикою стають знайомими і не страшними іноземні мови, музика допомагає поринути у різні історичні епохи, навіть правила поведінки чи хімічні властивості засвоюються краще, якщо співати їх під гітару…

Тричі на рік шанувальники музики і родичі АІСТят-музикантів запрошуються на «Музичну вітальню». Там, у сімейній атмосфері, музиканти демонструють свої таланти і тішать слух та серця присутніх. А у фіналі на всіх чекає величезний святковий пиріг, приготований майстрами нашої кухні!

Величезне місце у музичному житті АІСТа займає унікальна система елементарного музикування Лева Виноградова, яку бездоганно та професійно викладають на уроках, і поглиблено – в студії. Система Виноградова базується на найкращих ідеях музичного виховання та музичної освіти цивілізованого суспільства. Це навчання грі на флейті, досвід музикування, співпраця в ансамблі, розуміння неперервності музики та виховання почуття ритму через рухи.

Результат роботи – три диски: «Ананас», «Подільські вервечки» та “45 хвилин натхнення”, записані старшою і молодшою групами студійців.

Л. В. Білецька керує вокальною студією. Тут займаються діти різного віку, у тому числі випускники. Принцип роботи – якщо людина хоче співати, вона має цьому навчитися. Грі на фортепіано вчать бажаючих Л. Ю. Михайлова і А. Ф. Зайцева.

А підкорити такий складний інструмент, як скрипка, вчить Олена Миколаївна Гулла.


Ваш відгук