Радомирська Олена Леонідівна

Учитель вищої категорії.

Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім. Островського. Працює в АІСТі з 1994 року.

Від редактора сайту: Автор навчальних посібників для молодших класів. Навчалася викладати за системою Марії Монтессорі у Елізабет ван Сантен (Нідерланди, Гаага) і Олени Хілтунен (Росія, Москва), викладачів Київського ценру Монтессорі- педагогіки. Прослухала курс лекцій Л.Виноградова «Елементарне музикування». Мати двох АІСТят. Улюблений дітками класний керівник.

Пряма мова: Для мене АІСТ — це життя, динаміка, постійний розвиток і самовдосконалення. » АІСТ » — це школа, де мені і моїм дітям затишно. » АІСТ » — це справжнє життя, а не нудна робота «заради галочки». Головне, що я усвідомила під час роботи в АІСТі — необхідність безперервної самоосвіти. Своїм наставником я вважаю Надію Семенівну Вітковську. Я ціную АІСТ за співпрацю з педагогами і психологами найвищого рівня, активну участь сім’ї у житті школи, постійний педагогічний пошук, за щирість і людяність.

Педагогічне кредо: Педагогіка — складний комплекс науки, мистецтва і ремесла, що передбачає постійний рух і розвиток педагога.

З відгуків батьків: Олена Леонідівна — ідеальна вчителька молодших класів, її чарівність і невгамовна енергія надихають дітей на справжні подвиги! За 4 роки навчання вона жодного разу не повторилась, не втомлювалася дивувати нас незвичайними проектами, зануреннями, дивовижно теплими святами, виставами та виступами, під час яких ми могли справедливо пишатися нашими дітьми. З того, що перше згадалося — серія прогулянок по місту, після яких діти розповідали захлинаючись такі деталі та цікаві факти, про які батьки, все життя проживши в цьому місті, навіть не здогадувались. Ще мене завжди вражало, як вона відчуває дітей, як іде за їх інтересом, а не нав’язує їм власний. Наприклад, коли вони захопилися всякими морськими романтичними темами, їм тут же було запропоновано дізнатися докладніше, що таке маяки, як вони працюють, хто їх винайшов і навіть як їх використовували пірати. Всю цю інформацію дитина принесла додому разом з малюнком, на якому сама зобразила маяк!