Кандаурова Ірина Михайлівна

Освіта: Вища, закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім.. М.Островського, 1990 р.

Категорія: вища

Звання: «вчитель-методист»

Стаж роботи: з 1990 року – вчитель математики, з 1993 року – заступник директора. В «АІСТІ» працюю з 2016 року.

Життєве кредо: «Бути людиною в усьому і завжди. Достойна людина не та, в якої немає недоліків, а та, у якої є гідність».

Педагогічне кредо: «Вчити – означає вести до успіху»

Учитись важко, а учить ще важче,

Але не мусиш зупинятись ти.

Як учням віддаси усе найкраще,

То й сам сягнеш нової висоти

(М.Сингаївський)

Девіз: Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу й чую, я трохи пам’ятаю. Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти. Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю я набуваю знань і навичок. Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром. (Конфуцій)

Хобі та інтереси:

У моєму житті ситуація, яка стосується хобі та інтересів, склалася так, що з самого дитинства я знаходила собі нові інтереси до душі, одні з них були швидкоплинні, інші розтягнулись на все життя.

Мріяла бути лікарем (як мама), вчителем (як дідусь), артисткою (танцювала в ансамблі народного танцю, співала в шкільному хорі, займалась в театральному гуртку). Всі ці мрії об’єднались і я стала ВЧИТЕЛЕМ. Мала практику керівника театрального гуртка та гуртка для активних учасників учнівського самоврядування «Лідер».

Ціную: творчість, неординарність, креативність, доброту, відвертість, справедливість, щирість.

Люблю: подорожі, активний відпочинок, працювати і створювати навколо себе затишну і гармонійну атмосферу, допомагати всім, хто потребує допомоги, куховарити, виховувати онуків.