Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  

Діти

Аістята - наша радість, гордість і джерело натхнення. Ми раді, що вони у нас є. Ми любимо їх тому, що вони у нас є. Ми вдячні нашим дітям за те, що повсякчас можемо розраховувати на їхню підтримку та допомогу в будь-яких починаннях. Аістята невтомно трудяться і наші найсміливіші сподівання здійснюються. Віра в дітей дає нам наснаги і допомагає долати труднощі, які неминуче виникають у всіх приватних шкіл по всьому світу, і ми не виключення.

Менша кількість учнів у класах дозволяє нам ближче познайомитись з кожною дитиною, допомогти їй побачити і розкрити свої таланти, запропонувати їй реалізуватись у тому, що її дійсно захоплює, зберегти сильні сторони і зміцнити слабкі.

Разом з дітьми ми відкриваємо цілком різні творчі можливості: як класичні, так і ультрасучасні. Ми намагаємось забезпечити дітям можливість розумно і послідовно виробити власний оптимальний та максимально ефективний режим роботи.

Ми прагнемо, щоб основою життєдіяльності наших учнів (у школі і поза нею) була свобода вибору, підкріплена власною совістю та відповідальністю, а не зовнішні стимули. При цьому не дупускаємо розбещеності чи свавілля.

Дитина навчається свободі, усвідомлюючи відповідальність, яка з неї витікає. Кожен день ми дивуємось ініціативності, ентузіазму, пошуку творчих рішень повсякденних шкільних завдань.

Знайомтесь. Це - наші діти!