АІСТ — школа сімейна. Почалася школа з кількох сімей, які зібрались разом, щоби дати своїм дітям освіту високого рівня в атмосфері любові та розуміння. Двадцять двоє учнів та одинадцятеро учителів, саме з таких цифр почався АІСТ. Батьки — творці АІСТа (вони ж і перші вчителі) вирішували самостійно всі завдання, що поставали перед школою: педагогічні, творчі, організаційні… І сьогодні в АІСТі зберігається принцип сімейності — активної участі всієї сім’ї в житті школи через активну участь у шкільному житті своєї дитини.

Школа АІСТ не є організацією, що обслуговує батьків, які прагнуть полегшити своє життя, передавши своїх ненаглядних чад у надійні вчительські руки, і, розраховуючи, через певний час отримати результат, що виражається високими балами. В АІСТ, незважаючи на невелику кількість учнів у класах, потрапляють не всі, а лише ті сім’ї, які розділяють принципи і цінності школи, готові до співпраці. Саме сім’ю ми й приймаємо до школи, а не окремого учня. Особливо помітно це, якщо учень приходить до школи в перши клас — вся родина майбутнього АІСТятка піднімається на сцену для того, щоб кожного предсатвили великій шкільній родині.

АІСТині батьки раді використовувати власний час і сили на те, щоб якісно проводити час усією сім’єю в школі, проживати разом із дітьми їхні шкільні роки, бо це унікальна можливість зробити своє життя яскравим та згуртувати родину. У шкільних святах, виставах, змаганнях та інших визначних подіях багато сімей беруть участь представниками трьох-чотирьох поколінь.

Ми разом робимо спільну справу — вчимося, розвиваємося, ростемо. Бо кожному з нас є чому повчитись одне в одного!