Освітній експеримент-2018 відбудеться під Вінницею!!!

Освітній Експеримент 2018 у Вінниці!

Ось уже три роки поспіль батьки, діти, а також всі, хто прагне і намагається активно діяти, конструювати, творити освіту дітей власними руками, зустрічались на Обирку (Чернігівщина) в рамках сімейного кемпу «Освітній експеримент».

Неймовірна радість!!!

Освітній експеримент-2018 відбудеться під Вінницею!!!

З 24 по 30 червня на базі табору «Маяк»!

Команда учителів та батьків нашої сімейної школи уже наполегливо трудиться разом із творцями кемпу, щоб ця дивовижна подія відбулась вчетверте і щоб у всіх нас була можливість стати учасниками цього різноманітного калейдоскопу радості, спілкування та натхнення:

  •       понад 300 гостей різного віку зі всієї України;
  •       насичена, різноманітна, гнучка програма для всієї родини – дітей, підлітків, дорослих;
  •       співтворчість і можливість обміну досвідом альтернативної освіти, майстер-класи, лекції, дискусії, пісні біля вогнища;
  •       річка, сосновий ліс, чисте повітря, смачна їжа.

     

    

        

  

Є можливість взяти участь сім’єю, за ціною ранніх пташок, чи із вчителем-наставником з командою однокласників (для учнів середньої та старшої школи).

Всі, хто хоче взяти участь у сімейному кемпі «Освітній експеримент», заповніть форму, яку ви бачити нижче, та оплатіть реєстраційний внесок зараз (1000 грн), бо вже з 15 квітня ціна виросте. Не втратьте таку можливість!! Оплата проживання та опціональна і буде відкрита після 1 квітня

https://www.facebook.com/events/197760940827100/

 


Ваш відгук