Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


День пошти 2016

    Святкування Дня пошти у нашій школі відбулося 7 жовтня.

    Вражають підрахунки цього року:

- 500 конвертів склеєно самими п'ятикласниками

- 2000 марок надруковано і розкуплено

- 30 посилок і 80 бандеролей прийнято, відправлено, доставлено

- 4 кг цукерок розіслано у конвертах, отримано і з радістю з'їдено!

    Наші читачі, мабуть, чекають, яка ж сума вийшла в результаті, проте наших пятикласників чекав сюрприз: при перерахуванні у всіх вона вийшла різна. Керівник поштового відділення, класна мама 5 класу Юлія Миколаївна Степанчук пояснила такий розвиток подій втомою підопічних.

    Звісно, адже в той час, коли весь "АІСТ" сяяв від радості і трепету в очікуванні листів, пятикласники працювали і до закінчення робочого дня просто падали з ніг.

    Були, звичайно, й недорозуміння, наприклад, історія зі зниклою шоколадкою, яка випала з конверта, заклеєного не до кінця і випадково потрапила до іншого конверта (в результаті все закінчилось благополучно, шоколадка таки знайшла свого адресата).

    Проте ця історія потрапить у пам'ятку, яку в цьому році створили для самих маленьких. В ній розповіли, як проходить День пошти в АІСТі, наприклад, як правильно підписати конверт і де наклеїти марку. Очевидно, що в наступному році додасться інформація про те, як надійно потрібно заклеювати конверт.

    Марки в цьому році були, як і зазвичай, тематичними. 2016 рік за міжнародним календарем ЮНЕСКО присвячений зернобобовим культурам. Тож п'ятикласники створювали марки, присвячені даній темі.

        Традиція випускати тематичні марки з'явилась в 2010 році завдяки Ярославу Михайловичу Девдері. Саме тоді й з'явилась в АІСТі нова поштова послуга - посилати листи у майбутнє. В цьому році близько 20 АІСТят отримали свої ж листи з минулих років. В основному, листи в майбутнє учні пишуть самі собі.

    З кожним роком стає все більше листів і посилок діткам від їхніх батьків. Таким чином, дитина в школі отримує частинку домашнього сімейного тепла.

    АІСТята, їх батьки та вчителі щиро вдячні поштарям-п'ятикласникам та їх класній мамі, тим більше, що вперше такий величезний об'єм роботи був виконаний самими дітьми, без допомоги батьків. В цьому році 5 клас обіцяє зробити героїчний вчинок: повторити День пошти під Різдво! Приємно мріяти і думати про те, якою світлою радістю буде сповнена АІСТина Різдвяна пошта! Тож до скорої зустрічі!!!

    Велика подяка Вікторії Килиімчук за фотографії, які можна подивитись тут!

   

Традиция выпускать марки по темам, чаще всего посвященым календарю ЮНЕСКО, появилась с легкой руки Ярослава Михайловича Девдеры в 2010 году. Тогда же появились в АИСТе новая почтовая услуга - посылать письма в будущее. В этом году около 20 АИСТят получили свои же письма из прошлых лет. В основном письма в будущее ребята пишут сами себе.