Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


День вчителя 2016

  30 вересня в школі панувала святкова атмосфера.

  Діти не шкодували теплих слів та щирих посмішок для своїх учителів.

  Незважаючи на святковий настрій та ажіотаж, школа працювала за графіком. Щоправда, за незвичним розкладом.

 

 Відразу ж виникає запитання: чому зник 6-й клас і де 10-й та 11-й? У шестикласників була запланована екскурсія в Краєзнавчий музей. А старшокласники... Старшокласники теж працювали за цим розкладом, тільки вчителями, проводили уроки.

  Таке відбувається у нашій школі не вперше.  Але родзинкою цього року стало те, що старшокласники працювали командами – по двоє, по троє. І це був дуже вдалий вибір.

  Отже, 4 класи по 5 уроків плюс урок англійської мови в 4-му класі. Всього 21 урок і 20 старшокласників. Кожен з них провів від 2 до 5 уроків, які відрізнялись і за рівнем підготовки, і за стилем поведінки. Старшокласники створювали різні моделі поведінки: одні були надто строгі, інші працювали в дружній атмосфері (що аж ніяк не вплинуло на дисципліну). У кожного підходу свої плюси.

  В основному старшокласники залишались наодинці зі своїм класом. Тому фоторепортаж такий нечисленний – не хотілось порушувати хід уроку. День самоуправління став справжнім і завдяки відсутності дорослих на уроці.

  Важливо було отримати відповіді на запитання: що відбувалось за закритими дверима, чи були уроки продуктивними і чи була корисною дітям така форма роботи?

  Тетяна Павлівна та міс Ліля, класні мами 10 класу, провели невеличке анкетування. Діти високо оцінили якісну роботу. Звичайно, деякі, особливо молодші, сприймали все більше як гру. Проте старші класи розгледіли і рівень підготовки старшокласників, і ступінь зацікавленості, і бажання працювати.

  Анкети опрацьовані, аналітична робота проведена. Але це вже зовсім інша тема, яку з цікавістю будуть вивчати вчителі та, мабуть, відкриють для себе чимало таємниць. Ці дані зберігатимуться у шкільному архіві.

  А ми повернемось до Дня вчителя, який супроводжувала ще й хороша погода. Тепло і сонце спонукало вчителів та їх колег-старшокласників піти в ліс, де всі змогли залишити втому прожитого дня, вантаж відповідальності та напругу.

 Фотографії, будь ласка, дивіться тут.