Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Випуск у Стартовій школі

     Відгримів перший самий молодший випускний бал! Яке дивовижно АІСТине свято вийшло цього разу!

    Свято розпочалось дуже зворушливо – на сцені з'явилась лампа Аладіна в супроводі прекрасних східних танцівниць, яким не виповнилось і 4 років!

    Лампу, як і годилось, потерли, і звідти цілком несподівано вискочив джин! Він пообіцяв діткам мандрівки в різні країни світу.

     Кожна сім'я представила країну, яка їй дорога або в яку вона їздила. Була тут і запальна кубинська сальса, і зворушливий віденський вальс, небезпечна іспанська корида і грузинське багатоголосся, італійська лінгвістична гра, французький зворушливий  танець батька й донечки і багато іншого! Свято вийшло дивовижно різноманітне. Його учасникам вдалось прямо в процесі святкування спробувати класичний мексиканський десерт і ізраїльську мацу.

     Діти показали прекрасну виставу "Ріпка", постановкою якої займалась Олена Миколаївна Савєльєва. Всі випускники спробували себе в ролі казкарів. Хорове читання їм вдалось на славу! Персонажів казки зіграли вчителі. З'явившись в несподіваних костюмах, вони підкорили глядачів своїм артистизмом. І казкарів теж не залишили байдужими.

    Показово і радісно, що з 15 сімей маленьких випускників, четверо батьків - випускники АІСТа різних років.  І ще аж 6 сімей вже навчали в нашій сімейній школі старших діток! 

    Величезну вдячність батьків і дітей передаємо мамам-вихователям і вчителям!