Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Виставка "Скарбниця Лаврських майстерень"

   Запрошуємо всіх аістят відвідати виставку «Скарбниця Лаврських майстерень» в Вінницькому обласному художньому музеї. Ця виставка – частина культурологічного проекту Людмили Гарарук «Мистецькі експедиції».

 

Нагадаємо, що метою проекту є об’єднання українських митців для втілення творчих проектів у містечках України, для створення нових імпульсів їх художньому життю, розширення мистецьких зв’язків через співпрацю творчої та освітньої спільноти, органів самоуправління, бізнесменів-меценатів і небайдужих громадян. Пленери, виставки, концерти, екскурсії, презентації – так налагоджуються та закріплюються гуманітарні комунікації від центру до найвіддаленіших куточків України з «Мистецькими експозиціями».

 Понад дві сотні учасників вже долучились до проекту не тільки в Києві, але й в Глухові, Ужгороді, Вінниці, Шостці, Острозі, Буші, Переяславі, Немирові, Тульчині, Житомирі… далі буде… Школа АІСТ приймала в себе «Мистецькі експедиції» 15 травня 2015 року, коли в Міжнародний день сім’ї у нас з концертом був київський ансамбель камерної музики «АртеХатта». Тоді ж ми відкрили для себе ім’я київської художниці Лариси Пуханової. І з цікавістю відвідали виставку її робіт в Вінницькому обласному художньому музеї, яка також стала частиною «Мистецьких експедицій».

 І ось нова зустріч. Цього разу нас знайомлять з новими іменами в сучасній іконографії: Оксана Возіянова, Роман Селивачов, Віра Лозовська, Олена Думбадзе, Михайло Гаєвий, Артем Копайгоренко, Наталя Гладовська. Їх творчість пов’язана з Лаврськими художніми майстернями імені І. Іжакевича.

  Виставка відкрита у Вінницькому обласному художньому музеї з 19 квітня по 21 травня. З рекламним буклетом познайомтесь, будь ласка, тут.