Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


XVIІ Всеукраїнська конференція учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

  "Країна, життя, любов, сім'я, мир і спокій, добро, Бог, людина, знання, здоро'я, справедливість, розуміння, самореалізація, дружба, доброта, мама, час, їжа, честь, підтримка, розвиток, школа, книга, стосунки, клас. Спочатку поважай, потім навчай".

   Якщо уважно придивитися, можна побачити, що із цих слів складається малюнок.

   Це - каліграма. А слова - це цінності, які, на думку АІСТят, єдині для європейців та українців, котрі свідчать про органічне місце України в Європі.

   Створення каліграми було однією з умов участі в роботі XVII Всеукраїнської конференції "Україно-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма". Вона відбулася  в Києві 29-30 березня 2016 року під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО на базі навчально-виховного комплексу № 141 "ОРТ", організатор - Гуманітарна гімназія "Гармонія". В конференції взяли участь учні більш 50 учбових закладів України.

   Мета конференції - залучити учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до конструктивної дискусії щодо шляхів формування стійкої  ціннісної парадигми, яка є універсальною як для українського, так і для європейського світу.

 Нашу школу представляли пятикласниця Ольга Беденко та одинадцятикласник Артем Скорук. Їх опікала Людмила Михайлівна Гарарук.

  

   Нагадаємо, що АІСТ є Асоційованою школою ЮНЕСКО з 1999 року. Шкільний архів дозволяю встановити і час першої конференції Асоціваних шкіл - квітень 2000 року.

   Чому акцентуємо увагу на цих деталях? Тому що пятикласниця Оля стала самою молодшою учасницею конференцій за всю історію їх існування. І вона повернулася із Києва у повному захваті від всього, що там відбувалося. Сама вона брала участь в роботі секції "Ціннісна парадигма в освітньому просторі школи: форми, методи, технології, моделі сучасної школи та принципи "STEM Learning is Evetywhere".

   Артем був більш лаконічним і на питання "Як пройшла конференція?" відповів "Мені сподобалося".

   Фотографії, будь ласка, дивіться тут.