Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Вечір зустрічі з випускниками, 2016

 Тему зустрічі випускників ми вже згадували на нашому сайті, коли писали про відеопривітання від Джеррі Мінца та про подарунок від випускників.

В першу суботу лютого школа «АІСТ» відкриває двері для своїх любих випускників. Це уже стало традицією. Легко і, як завжди, невимушено зустрічав дорогих гостей Ігор Йосипович Казьмірук.

Святкову атмосферу йому допомагали створювати п’ятикласники: то перетворюючись в кумедних жабок, то вдягнувши строгі костюми та урочисті сукні. І тоді школа перетворювалась або в концертну залу, або Бродвей (як влучно підмітив Олег Ігорович).

Це свято – тепер уже назавжди – буде супроводжувати гіркота втрати. Один із АІСТят ніколи більше не переступить поріг школи. Майже рік назад, 12 лютого 2015 року, випускник 2007 року Роман Мельничук загинув у бою під селом Логвинове. Пам’ять про нього аістята вшанували хвилиною мовчання.

20 випусків, 233 пташенят, що вилетіли з гнізда – всіх їх ми намагаємось тримати в полі зору, слідкувати за їх польотом.

 Іноді це дуже важко вдається. Про деяких з них ми не чуємо не те, що роками, – десятиліттями.

  Тому можете уявити нашу радість, коли ми отримали вісточку від Артура Корольова. Він закінчив школу в 1997 році, здав іспити достроково і виїхав в Австралію. І тепер (після 19 років мовчання!) відшукав Олега Ігоровича Бєліна і передав через нього привіт школі!

 Євгенія Михайлівна Амосова прислала листа, сповненого доброї іронії, побажавши випускникам «…Щастя, щастя, щастя і всього того, що ви розумієте під цим прекрасним словом…».

Сама тепла атмосфера склалась у ювілярів, випускників 2006 року. Після офіційної частини і обов’язкового фото на пам’ять, вони зібрались в своєму класі на чаювання. І всім, хто приєднувався до них, було тепло і затишно в атмосфері хорошого настрою і легкої ностальгії за шкільним минулим.

 

  Фотографії, будь ласка, дивіться тут.