Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Виставка картин Лариси Пуханової

    АІСТятам знайоме це ім’я. 

    15 травня 2015 року  в Міжнародний день сім’ї у нас в гостях були «Мистецькі експедиції», складовою яких - разом з виступом київського камерного ансамблю «Артехатта» - була експозиція картин Лариси Пуханової (читайте, будь ласка, на сторінках нашого сайту).

На згадку школа отримала одну із картин серії «Ведмедики Тедді».

Людмила Гарарук, ініціатор і керівник «Мистецьких експедицій», реалізувала новий прект – персональну виставку Лариси Пуханової в Вінницькому обласному художньому музеї. На тих, кому випала нагода бути на відкритті 17 лютого, чекав сюрприз – знайомство з Алісою Заікою, чотирнадцятирічною піаністкою (на фотографії - крайня справа).

  

  Скористаємось нагодою і дамо слово мистецтвознавцю Дані Пінчевській, яка як справжній професіонал висловиться  про творчість Лариси Пуханової.

                                                     Образотворче мистецтво з моменту винайдення фотографії намагається зафіксувати те, що не піддається фіксації: душу явищ, душу речей, те, що здатне сховатись від пильного посиленого оптикою нон-фікшн погляду фотоапарату. Лариса Пуханова давно малює музикантів під час гри. Це тому, що творчі люди найкраще розуміють саме творчих людей. І тому, що зафіксований момент перетворення формул нотного стану на найвище з усіх мистецтв – на абстракцію музики – є ознакою справжньої висоти польоту, зокрема, у вмінні художниці ставити перед собою надскладну творчу мету, досягнення якої є важким, але можливим і, врешті, саме тому гарним.

    Можливо, саме під час концерту ансамблю  «Артехатта» в школі «АІСТ» були зроблені начерки тих робіт, які згодом ввійшли в серію про музикантів.

   Родзинкою вернісажу став перформанс. Саме під час виступу Аліси Лариса Пуханова створювала свої роботи.

Тетяна Павлівна та її онучка Тетянка повернулися з виставки з подарунком – малюнком Лариси Пуханової.

Запрошуємо всіх аістят в Вінницький обласний художній музей!

Виставка триватиме з 18 лютого по 3 березня.

Фотографії, будь ласка, дивіться  тут.