Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Про виставку "АІСТ. 25 років на крилах дитинства"

   Історія відкриття виставки, присвяченої 25-річчю "АІСТа", у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї яскраво і повно описана Ярославом Михайловичем Девдерою в Щоденнику життя школи.

   Розповідь прекрасно доповнюють світлини, зроблені випускницею школи Вікторією Килимчук.

 

   Не менш цікава й передісторія виставки.

   Все почалося восени 2014 року.   

   Учні четвертого класу разом з Ярославом Михайловичем та Валентиною Петрівною занурились у вивчення історії рідного міста. Робота була досить глибока та напружена, про це теж можна прочитати на сторінках Щоденника. Настала черга екскурсії до Вінницького обласного краєзнавчого музею. І щось там таке трапилось незвичайне, бо нашими екскурсантами зацікавився молодий співробітник музею. Відбулося знайомство, і розмова цілком несподівано для АІСТят закінчилась пропозицією представити свою школу на одному зі стендів нової виставки, присвяченої історії Вінниці 1991-2014 років.

   Пропозиція, як уже згадувалось, була дуже несподівана, але й молодий співробітник виявився достатньо наполегливим. І перемовини піднялися на інший рівень: Наталя Миколаївна Зорька, АІСТина вчителька, матуся, бабуся, волонтер, та Катерина Ботвіннік, випускниця школи, матуся, а головне (за даних обставин) - організатор Батьківського комітету, зустрілися із директором музею.

   Музей підтвердив свій інтерес до нашої школи і її життя. Коли ж в ході розмови з'ясувалося, що в 2015 році АІСТу виповнюється 25 років, народилась пропозиція віддати нам цілу виставкову залу.

   І розпочалась підготовка. Та це вже зовсім інша історія, і мова про неї піде в наступній статті.

 

Далі буде...