Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


7 листопада - АІСТиний суботник

Кожна вдало завершена справа має свої секрети успіху. Чи можна вивести їхню формулу? Чи існує вона? Нам не під силу вирішити таке глобальне питання.

Проте ми з впевненістю можемо сказати, що суботник, організований 7 листопада АІСТиним Батьківським комітетом, безумовно, є справою успішною.

Хтось вважає, що гарний настрій учасників справи забезпечує велику частину успіху. Так воно й було. В цьому легко переконатися, переглянувши  фото.

Хтось інший думає, що головний критерій – кінцевий результат. В результаті проведеного суботника прибрали дві треті території навколо школи. Вражає, чи не так? Це своєрідний АІСТиний рекорд (це був третій суботник, тому маємо з чим порівнювати).

Можливо, в цьому таємниця? В досвіді? Дивовижним чином пакети для сміття закінчились саме тоді, коли сили і час майже вичерпались. Отже, організатори, опираючись на досвід минулих двох років, правильно розподілили матеріали, засоби і ресурси.

  А ось, будь ласка, ще одна складова успіху – вміння перепочити в потрібний хвилину, щоб набратися сил, почаювати та поспілкуватись.

На жаль, нам важко визначити точну кількість учасників суботника. АІСТята приходили і йшли, коли їм було необхідно. Рекордсменами були сім’ї 1 і 2 класів. Були сім’ї з Стартової школи, з 4, 5, 6, 7 і 11 класів, були випускники, вчителі…

Шкода, що не всі, хто прийшов у школу, зможуть побачити себе на цих фотографіях.

Фотографії, будь ласка, дивіться тут.

Шкода, що не всі,  хто прийшов у школу, зможуть побачити себе на цих фотографіях.

Фотографії, будь ласка, дивіться