Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


День вчителя і День пошти, 2015

В цьому році наша школа відзначала два свята одночасно - День вчителя і День пошти. Чому так сталось, ми поки що не повідомлятимемо, аби зберегти інтригу. Безперечно: таке переплетення двох подій було органічним і приємним.

Судячи з того, що перша партія поштових марок була розкуплена миттєво і довелось негайно додруковувати наступну партію, можна зробити висновок про справжній поштовий бум.

В той час, коли учні, запакувавши свої отримані листи, пішли додому, вчителів чекав похід у Лісопарк.

Згідно з традицією всі турботи щодо проведення професійного свята лягли на плечі одинадцятикласникам. Саме їм належить ідея запросити вчителів на природу. Поєднання гарної сонячної погоди і піднесеного настрою, з готовністю жартувати, грати, співати та танцювати зарядили всіх прекрасним настроєм і яскравими враженнями. І далеко не останню чергу в створенні цього настрою відіграв прекрасний стлі, над створенням якого чаклували відразу кілька мужчин - Андрій Віталійович, Ігор Йосипович та Сергій Михайлович (не даремно кажуть, що справжнім поваром може бути лише чоловік).

Загалом, день був настільки насиченим, що Батьківському комітету, щоб привітати вчителів, вклинитись було просто не можливо. Це було зроблено напередодні - яскраво та зі смаком.

Вчителям довелось зіграти у "Що? Де? Коли?".

І хоча гра складалась лише з одного запитання, та всі атрибути улюбленої програми були присутні: і музична заставка, яку заспівали всі разом, і дзиґа, яка вибирала запитання (її роль виконала Катя Ботвіннік, натхненниця, організатор і об'єднувач Батьківського комітету, вона ж випускниця школи і мама двох АІСТят) і знамениті слова "Чорну скриньку в студію"!
А поки ви ще не встигли подивитись на фотографії (це можна буде зробити тут) і ще не знаєте, що ж було в Чорній скринці, спробуйте дати відповідь на запитання:

Прилад призначений для того, щоб насолоджуватись життям на повну. Оптимальний час роботи - обід, найкращі умови - бочка меду. Буває використовується для перемішування снігу.

Здогадались? Якщо на кухні у своїх знайомих або друзів ви побачите такий предмет, будьте впевнені - ви гостюєте у АІСТиного вчителя.

Ложечка щастя

(далі мовою оригінал-інструкції)

-     Оказывает общее поЛОЖительное действие на организм

-     При правильном распоЛОЖении в нужной тарелке сглаживает все жизненные сЛОЖности

-     Помогает весомо изЛОЖить аргументы при лобовом столкновении

Спасибі Батьківському комітету!

Спасибі п'ятикласникам!

Спасибі учням одинадцятого класу!

Спасибі учителям!

Фотографії, будь ласка, дивіться тут.