Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Свято Першого Дзвінка, 2015

 

   Дві години гарного настрою, радості, веселих жартів, щирих побажань, подарунків чекали на АІСТят та їх рідних і близьких на святі Першого Дзвоника.

   Кожен клас (за славною АІСТиною традицією) подарував для своїх на рік менших друзів гарні слова-побажання-привітання та сюрпризи-даруночки, коли Ігор Йосипович запустив святкову естафету «Поради бувалих».

   Та, звичайно ж, в центрі уваги були сім’ї, які побажали наповнити шкільне життя своїх юних школяриків радістю, духовністю і, звичайно, пізнанням нового, цікавого та необхідного. В цьому році в нашу сімейну школу АІСТ прийшли вчитися 21 ПЕРШОКЛАСНА сім’я, якій випало на долю прожити ці незабутні чотири роки початкової школи з Ярославом Михайловичем Девдерою та Валентиною Петрівною Мельничук.

   Ще в 2011 році, працюючи з першокланиками (теперішніми п’ятикласниками), заглиблюючись в тему Космосу, Валентина Петрівна переробила пісню звіздаря із кінофільму «Червона Шапочка». В 2015 році ця пісня повернулась до неї та першокласників у якості подарунку від учнів другого класу. Правду кажуть: «Все, що ми робимо, повертається сторицею».

 Тихо шепоче Уран

 Диво казки для землян,

 В вальсі кружля Меркурій та Венера.

 Смуток зникає з орбіт,

 І усміхається світ,

 Гріє усіх любові атмосфера!

  Останній рядок пісні найвлучніше характеризує атмосферу, що панувала й панує у нашому АІСТиному дворі. Атмосфера любові, радості, вдячності супроводжує нас і дотепер. Уже минає третій тиждень від нашої Першовересневої зустрічі, та дух свята наповнює наші серця.

Якщо і Ви бажаєте зазирнути до нашої АІСТиної сім’ї, наповнитись радістю, чи просто пригадати, як було чудово 1 вересня, запрошуємо подивитися фотографії тут. Приємного перегляду!