Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


XV АІСТині Олімпійські ігри

2014-2015 навчальний рік за традицією закінчився XV АІСТиними Олімпійськими іграми.

Вдумайтесь в цю цифру – 15! Правда, переконлива цифра?

Взагалі 2015 рік врожайний на ювілеї - 25 років створення АІСТа, в цьому році школа випустила у вільний політ 20випуск. А тепер Олімпійські ігри!

Організатори (а ними стали вже за багаторічною традицією десятикласники на чолі з класним керівником Оленою Володимирівною Сидоренко) зуміли в цьому році об’єднати велику команду дорослих: Ігор Йосипович, Юлія Миколаївна Степанчук, Андрій Віталійович Дерен, Юлія Григорівна Федорук, Інна Михайлівна Петруняк, Сергій Михайлович Пилипчук, Таїсія Леонідівна Безносюк, Алла Михайлівна Чухась, Віолета Валеріївнв Віштак, Людмила Анатоліївна Зеленянська, Наталя Миколаївна Мороз, Лілія Станіславівна Грязнова, Катерина Григорівна Ткачук, Оксана Анатоліївна Стрельбицька, Анатолій Володимировия Роздорожнюк, Валентина Михайлівна Костенко, Людмила Василівна Пілманіс.

В результаті спільної плідної праці вдалось створити щось нове, ще досі не пізнане, плюс те, що вже стало улюбленим за багато років.

Безумовно, родзинкою всіх цих ігор стали щоденні ранкові танцювальні розминки під керівництвом Людмили Василівни. Варто тільки глянути на фото, відразу стає очевидно, що це улюблений вид спорту!

Перша робоча неділя АІСТиних Олімпійських ігор була присвячена проекту «Подорожуємо Європою». Він став знахідкою минулорічних ігор і в цьому році все пройшло бездоганно.

Запущений був проект в один з останніх травневих робочих днів, коли відбулося жеребкування учнів 5-8 класів. Вирішувалося питання, в яку з країн належало потрапити тому або іншому учневі. Було заявлено 5 країн:

          Італія (куратори Таїсія Леонідівна Безносюк та Сергій Михайлович Пилипчук)

          Франція (куратори Інна Михайлівна Петруняк та Юлія Григорівна Федорук)

          Великобританія (куратори Лілія Станіславівна Грязнова та Наталя Миколаївна Мороз)

          Нідерланди (куратори Алла Михайлівна Чухась, Людмила Анатоліївна Зеленянська і Віолета Валеріївна Виштак)

          Україна (куратори Андрій Віталійович Дерен та Юлія Миколаївна Степанчук)

 

Зважаючи на результати підбиття підсумків ніхто не заперечував свого перебування в тій чи іншій країні.

Коли спробували визначити з допомогою аплодисментів, чия країна стала кращою, то виявилось, що це неможливо.

Ігор Йосипович Казьмірук пожартував, що його «децибеллометр» не вловлює різниці: всі команди – без допомоги слів – зуміли представити характерні, властиві тільки їх країні риси і символи.

Акцент - «без допомоги слів» - зроблений не випадково, тому розповісти про свої країни команди змогли в інший час. Загальний збір «А чи знаєте ви?..» дав можливість командам поділитися знаннями, які вони зуміли «накопати», «нарити», прочитати та почути про ті країни, з якими їх «пов’язало» жеребкування..

Розповідь про АІСТині Олімпійські ігри може перерости у величезну (за розміром) працю. Доведеться обмежити себе в емоціях.

Які види змагань увійшли в програму?

Тестовий тур

Спортивні ігри

Кулінарний калейдоскоп

Естафета

Футбольні баталії

Спортивні ігри

Похід на Південний Буг

Похід у Лісопарк

Правда немало? АІСТята думали інакше, тому що нагадування про закриття ігор прозвучало як грім серед ясного неба: Як Олімпійські ігри закінчились? Як у четвер закриття? Це не чесно, ми хочемо іще!»

Ось це, мабуть, і є сама висока оцінка, яку поставили наші діти організаторам.

Ігор Йосипович поділився своїми спостереженнями, що ці ігри стали самими масовими за останні кілька років.

А ще вони запам’ятаються зустріччю з учнями Польської школи, відкритої на базі АІСТа.

Як літописцю школи Ірині Сергіївні ці Олімпійські ігри дорогі ще й тому, що в архіві школи залишився величезний фото і відеоматеріал, зібраний завдяки Наталі Миколаївні Мороз. Підбірку фотографій дивіться, будь ласка, тут. Але і це ще не все! Тому що ми з нетерпінням чекаємо від Віолети Валеріївни світлини, які вона робила в Шкуринцях. Дочекайтесь їх, будь ласка, в іншому разі ви не дізнаєтесь, з якими тваринами - дуже несподіваними для нашої місцевості! - вдалось зустрітись на березі Південного Бугу!

XV АІСТині Олімпійські ігри закінчились!

Слава АІСТиним Олімпійським іграм 2016 року!!!

які вона робила в Шкуринцях. Дочекайтесь їх, будь ласка, в іншому разі ви не дізнаєтесь, з якими тваринами - дуже несподіваними для нашої місцевості! - вдалось зустрітись на березі Південного Бугу!

XV АІСТині Олімпійські ігри закінчились!

Слава АІСТиним Олімпійським іграм 2016 року!!!