Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


«Мистецькі експедиції» у школі АІСТ

  15 травня у Міжнародний день сім’ї (за календарем ЮНЕСКО) в нашій сімейній школі АІСТ відбувся концерт київського камерного ансамблю «АртеХатта» під керівництвом Мирослави Которович.

  А стало це можливим завдяки проекту «Мистецькі експедиції», автором і організатором якого є Людмила Гарарук (директор з розвитку студії HARARUK, директор Благодійного фонду «Українське виконавське мистецтво», а також мама двох АІСТят - Олександри, випускниці 2004 року та Тимура, випускника 2015 року).

 

   Це дуже незвичайний за задумом просвітницький проект: музиканти, художники, журналісти, об’єднавшись, подорожують Україною, проводять концерти, творчі зустрічі, виставки. Відбулись поїздки в Глухів, Ужгород. І ось в травні «Мистецькі експедиції» приєднались до Міжнародного музикального фестивалю Імені П.І. Чайковського і Н.Ф. фон Мекк.

Саме тому вибір музичної програми вечора в АІСТі не випадковий: звучали «Времена года» цього великого російського композитора. Як відомо, написані вони для фортепіано.

Київський композитор Андрій Рахманін - спеціально для «АртеХатти» - переклав ці шедеври на інструментальний лад.

Мирослава Которович - із сім’ї знаменитого українського скрипача, диригента, педагога Богодара Которовича. Саме від батька передалась їй любов до скрипки, майстерність виконання та педагогічний талант. «АртеХатта» - її новий творчий проект, у якого, безперечно, велике майбутнє.

   А ще «Мистецькі експедиції» подарували нам зустріч з талановитою київською художницею Ларисою Пухановою.

  

Зворушлива серія «Теddy» повернула нас в світ дитинства. В газеті «Комсомольська правда в Україні» від 30січня 2014 року художниця висловилась так: "Никому не поздно иметь счастливое детство. Каждый может купить себе игрушек и мишек, сколько хочет, и любить себя и своего внутреннего ребенка".

В подарунок школа отримала ось цей шедевр!

 

Величезне СПАСИБІ Людмилі Гарарук і «Мистецьким експедиціям». Завдяки їй ми мали нагоду зустрітись з давніми друзями, Марією Констянтинівною Глобою, національним координатором проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО в Україні» Міністерства освіти й науки України.

 Фотографії, будь ласка, дивіться тут.