Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Вистава "Снігова королева"

     Після занурення у казковий світ Ганса Християна Андерсена п'ятикласники стали справжніми експертами його творчості. Читання казок на уроках зарубіжної літератури розпочалось ще в грудні і поступово переросло у дещо більше. Спочатку це були проекти та відеопрезентації. А згодом виникло бажання поставити виставу за казкою "Снігова королева". Це бажання було такеж сильне і непереможне, як бажання Герди знайти Кая. І п'ятикласникам довелося подолати свій шлях, зі своїми випробуваннями на шляху до здійснення бажання. Попри всі труднощі (зокрема, хвороби та карантин), вистава таки відбулася, хоч і не в січні (як було заплановано), а в березні. І тепер здаєтсья, що весна настала, бо наша Герда своїм гарячим серцем, своєю щирою любов'ю розтопила чари Снігової королеви.

   Осовювати ролі режисера та постановника довелось класній мамі Інні Михайлівні та вчителю зарубіжної літератури Олені Володимирівні. Їм допомагали декоратор - вчитель праці Оксана Василівна та хореограф - вчитель танців Людмила Василівна. І тут важко стриматись від овацій.

    Щирий захват глядачів викликали танець розбійників у сучасній обробці, а також танець сніжинок та сніговика в стилі брейк-дансу та хіп-хопу!

   Згадаємо, що це вже не перша театральна робота п'ятикласників у цьому сезоні. У першому півріччі вони порадували глядачів постанвкою вистави "Червона шапочка".

   Світлини, будь ласка, дивіться тут.