Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Різдвяний ярмарок, 2015

Як би ми не називали свято - свято Андрія чи Св.Василя - воно залишиться одним з найулюбленіших свят наших АІСТят. Мабуть, це тому, що однією зі складових цього заходу є Різдвяна ярмарка.

І тут усе просто. Для того, щоб отримати дозвіл на купівлю-продаж, необхідно підготувати виступ. А кількість отриманих аплодисментів показує, чи складено екзамен на відмінно.

Звичайно ж, АІСТята щедро обдарували одне одного оплесками.

Хочеться відзначити два особливі ключові моменти. Це зворушлива щедрівка наших першокласників, якою вони відкрили свято, та потужна, глибока пісня «Подаруй мені світло» від одинадцятикласників. Нею і закінчились виступи. Між ними натягалася ниточка, на яку вмілі руки Ігоря Йосиповича нанизали усі класні виступи.

Другий клас підкорив з першого такту виконанням коломийок, спочатку танцем, а потім піснями.

Чоловіча половина третього класу поступились дівчаткам-третьокласницям, аби вони зачарували всіх своїм прекрасним вальсом сніжинок.

Четвертокласникам разом з п’ятикласниками вдалось зробити неможливе: станцювати веселу польку і краков’як на малесенькій території. Тож вони змогли не тільки гарно впоратись зі своїм танцювальним завданням, а й не відтоптали ніжки всім, хто сидів поряд і насолоджувався чудовим танком.

Шестикласники майстерно розіграли в особах гумореску "Як ми з кумом вареники ліпили".

 

Та й десятикласники неабияк довели свою майстерність у розповідях гуморесок.

Ось хто дійсно "запалював", так це семикласники. Вони подарували школі такий танцювальний mix, що потім Ігорю Йосиповичу довго довелося встановлювати ША-мажор.

Здавалось, АІСТят важко вже чимось здивувати, проте восьмикласникам це вдалось. Вони підготували древній український реп «Сидів вовк на печі».

 

П’ятеро дев’ятикласників своєю піснею «Україна єдина» об’єднали весь зал. Всі підхопили слова приспіву:

Гей, брате, руку давай,

Разом зі мною співай:

Україна єдина, красива і сильна.

В мирі і любові до своєї землі,

Україна – це ми!

І ось, коли останні акорди стихли, коли зал, сповнений радості і піднесення від пережитого концерту, закінчив свої оплески, школа взяла п’ятнадцятихвилинну паузу і… ярмарка розпочалась!

А чи помітили ви, що ще жодного разу ми не згадали про традиційні аістинки, які видавались дітям для ярмарки за їхні досягнення у навчанні? Так, цього року аістинок не було. І цьому є об’єктивне пояснення. За кілька днів до цього, на загальношкільному зборі було вирішено свідомо відмовитись від аістинок на користь традиційної валюти (гривні), аби потім зібрані кошти, як сказала одна дитина «віддати на АТО». Через тиждень наш директор Ігор Йосипович оголосив суму, яку вдалось зібрати, це 5 848,50 грн.! Слава Богу! Корисна справа зроблена. Всі щасливі і задоволені. Адже кожен вклав частинку своєї душі, своїх сил і отримав радість від зробленої справи.

Фотографії, будь ласка, дивіться тут.