Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


У нас в гостях

Велику залу нашої сімейної школи АІСТ наш директор Ігор Йосипович Казьмірук назвав місцем зустрічі хороших людей.

19 грудня до нас на гостину завітали Анатолій Секретарьов та Дмитро Головенько. Різні і самобутні майстри, вони працюють в різних жанрах; попри те, їх об’єднує любов до поезії та гітари. Анатолій Секретарьов - великий і давній друг нашої школи. Історик і математик, філософ і краєзнавець, поет і композитор, знаний та шанований у всій Вінниці. Дмитро Головенько - одинадцятикласник з 23 школи. Він вперше потрапив до нас у школу. А посприяв нашому знайомству Анатолій Іванович Маріянчук.

Атмосфера у залі панувала незвичайна. Все було так по-домашньому. Всім було затишно і гарно… Завершальну пісню глядачі мали змогу послухати на замовлення. «Шматочок літа» серед зими дарував тепло та радість, тому з величезним задоволенням співали геть усі.

«Музика приходить до нас наперекір суворим часам» - згадуються рядки поезії Анатолія Секретарьова. Живемо ми і справді в дуже непрості часи, тому подібні зустрічі просто необхідні. І є надія, що вони таки стануть регулярними! Наступна зустріч відбудеться 23 січня. Зустрічатимемо Сергія Грязнова та Олександра Больменка. Запрошуємо усіх бажаючих! І з нетерпінням чекаємо дорогих гостей!