Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Вистава "Червона шапочка"

Завдяки зусиллям аістят та їх керівників ми стали свідками довгоочікуваної прем’єри! Відбулась перша зустріч АІСТиного театрального колективу! Нашій увазі було представлено спектакль «Червона шапочка», де юні п’ятикласники розкрили свої таланти на театральній ниві.

В основі спектаклю лежить п’єса Євгенія Шварца. Нашому головному режисеру Євгенії Михайлівні Амосовій вдалося віртуозно перетворити п'єсу з 3-х дій в спектакль в одній дії. Крім того, довелось вирішити не менш складне завдання: на 18учнів - 10 дійових осіб. Таким чином, дітям пощастило зіграти декілька ролей: дві Червоні Шапочки, дві Лисиці, два Зайці та Вовки. І усім аістятам вдалося це зробити блискуче! Всі були неповторні у своїй ролі. По-своєму хитрі Лисиці, грізні і уперті Вовки, Зайці, що зуміли перебороти свій страх. Можливо, були й недоліки. Їх, напевно, помітив умілий та вимогливий режисер,але не глядачі… Бо вони були зачаровані щирістю п’ятикласників, їх самовіддачею, радістю від гри, їх здатністю перевтілитись у героя п’єси.

Фінальна пісня завершується словами «…Як ми раді, що зустрілись».

І ми, глядачі, дуже раді! Цей спектакль – великий подарунок школі, зроблений неабиякими зусиллями п’ятикласників, Євгенії Михайлівни і Інни Михайлівни (вона класна мама, помічник режисера і костюмер). Окреме СПАСИБІ за допомогу у виготовленні декорацій Оксані Василівні Безносюк, а також музичному супроводу: Ларисі Володимирівні Білецькій та Антоніні Федорівні Зайцевій.

Щиро вам дякуємо дорогі п’ятикласники, Інно Михайлівно та Євгеніє Михайлівно!!!

Фотографії, будь ласка, дивіться тут.