Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


XVI Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

28 і 29 листопада одинадцятикласники Юлія Войтко та Тимур Гарарук взяли участь у XVI Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Модель ідеального суспільства в творчості Тараса Шевченка: освітні ініціативи ЮНЕСКО заради гармонізації стосунків в полікультурному світі відносно принципів «Нового гуманізму». Вона присвячена 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченка. Конференція пройшла під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Організатори – дві київські школи: Гуманітарна гімназія "Гармонія" і Технічний ліцей.

Як було сказано в прес-релізі, метою конференції є залучення учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до дискусії відносно шляхів впровадження ідей Тараса Шевченка в сучасній Україні і сконцентрувати увагу на співпраці шкіл ЮНЕСКО Сходу і Заходу, Центру і Півдня нашої країни заради реалізації основних пріоритетів концепції "Нового гуманізму": солідарності, сприяння світу і діалогу засобами освіти і комунікації".

Юлія і Тимур брали участь в творчій сесії "Український проект – молодіжна синквейн-естафета", а також в секційній роботі.