Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Концерт у шпиталі

«Дозвольте вам подякувати» – такими щирими словами, такою яскравою афішею запрошували АІСТята на свій концерт у військово-медичному шпиталі.

В офіційних документах його назва має дуже солідний вигляд «Військово-медичний центр Центрального регіону Військово-повітряних сил України». Вінничани продовжують називати його Військовий санаторій на Свердловському масиві. На даний час це місце стало особливим (воно неабияк привертає увагу громадськості), оскільки тут проходять курс лікування солдати-захисники України.

Свою безмежну вдячність героям України, воїнам, які захищали і захищають нашу землю, маленькі АІСТята висловили піснями, танцями, національною та класичною музикою, усмішками та гарним настроєм.

У підготовці до концерту допомагали і вихованці Академії національних традицій «Фабрика талантів» під керівництвом Людмили Василівни Федченко, яка у цьому навчальному році стала вчителем хореографії у нашій сімейній школі «АІСТ».

Якщо переглянути фотоальбом (фотокореспондентами були мама Олі Беденко і тато Ані Войціцької), з’являється відчуття легкості та аристократичності. Це все тому, що було вкладено чимало сил, любові і вдячності…

Готували цей захід ціла команда педагогів школи: Антоніна Федорівна Зайцева, Олена Миколаївна Гулла, Елла Вікторівна, Людмила Василівна Федченко, Валентина Петрівна Мельничук, Ярослав Михайлович Девдера, Наталя Юріївна Рощинська. Саме завдяки їх наполегливій праці та згуртованості діточок вийшло таке гарне та яскраве свято (про це відомо зі слів слухачів та глядачів).

Ще раз велике Спасибі всім Вам, дорогі воїни, за вашу жертовність і самовідданість. Дай Бог Вам міцного здоров’я і мирного неба над головою!

Фотоальбом можна переглянути тут.