Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Всесвітній день пошти у Міжнародний рік кристалографії

Завтра, 9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти. У школі свято відбуватиметься 10 жовтня, в п'ятницю.

Цього року темою Дня пошти обрано тему Міжнародного року, а 2014 рік відзначається як рік кристалографії. Кристалографія - наука про кристали і кристалічну будову матерії. Досліджує будову й фізичні властивості кристалів, а також процеси їх утворення (Вікіпедія). Виявляється, ця наука дуже важлива в сучасному житті - і для розвитку інформаційних технологій, і для медицини. Ми щодня дивимось на рідкі кристали в моніторі комп'ютера, в екрані мобільного телефону, але з кристалографією ми зустрічаємось значно частіше.
Японський дослідник Масару Емото вважає, що вода має здатність запам'ятовувати інформацію. Він говорив воді різні слова, писав їх на скляних посудинах з водою, вмикав воді музику. Потім заморожував краплинку води і отримував кристал (сніжинку). Кристали води, яка отримувала позитивну інформацію, мали правильну гармонійну структуру. Вода, яка чула, бачила негатив, не могла утворити кристал.
Загальновідомо, що тіло людини на більш ніж 70% складається із води. Варто задуматись, в якому інформаційному полі ми живемо і яке інформаційне поле творимо навколо себе і в собі. Саме до цього закликають організатори цьогорічного Дня пошти - учні, батьки та вчителі п'ятого класу.
 
Тож давайте подбаємо про наших друзів - нехай вони в цей день (і в усі наступні) отримають (і почують) від нас багато гарних слів. Напишіть своєму другу коротенького листа, який зігріватиме його кожного разу, коли він цього потребуватиме.
Потрібно докладати зусиль, щоб порадувати якомога більшу кількість друзів. І пам'ятати, що на отримані листи потрібно відповідати, хоча б коротко.
Тому готуйте кошти на марки (тут без грошей ніяк), готуйте конверти (або кошти на конверти), пишіть листи (це за гроші зробити не вдасться), готуйте папір, щоб відписувати на отримані листи.
 
Є ще одна цікава можливість, якою варто скористатись - це послуга "Лист у майбутнє". Придбайте і приклейте на конверт спеціальну наклейку із написом "Машина часу" (цього року їх всього 35!) і ви зможете відправити лист у майбутнє! Важливо лише після імені адресата вказати ще й рік доставки.
Приємно отримати в одинадцятому класі лист від себе першокласника, другокласника, третьокласника, четвертокласника,... чи від друга, який так тебе любить, що подбав і про твою майбутню радість!
До початку Дня пошти лишилось менше 36-и годин. Тож ставимо крапку, щоб зберегти час для написання листів.