Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Міжнародний день миру

У неділю, 21 вересня, ми святкували День Миру за міжнародним календарем ЮНЕСКО. Цього року свято набуло особливого  значення: в нашій країні відбуваються трагічні події, які стосуються кожного жителя України, і діти це чудово розуміють й відчувають. Нам усім - і дітям, і дорослим - хотілося в цей день зробити щось таке, що наблизило б нашу країну до миру і хоч чимось допомогти тим, хто відчув на собі жахіття війни.

  Адміністрація торгового центру "Мегамол" погодилася допомогти нам провести акцію, присвячену Дню Миру, дозволила проведення  майстер-класів і збір коштів.

   Протягом трьох годин в найбільш людному місці торгового центру (біля фонтану) працювали безкоштовні майстер-класи для дітей та дорослих. Умілі дитячі руки створювали паперових голубів миру та обереги миру: браслети в кольорах прапора України, орігами, міні-мультфільми, ляльки-мотанки.   АІСТята вітали перехожих, дарували їм обереги і пропонували підтримати поранених бійців грошима, вдячними словами у листах або у вигляді відео-звернення. Конверти із словами підтримки та гроші ми вже передали до госпіталю. Виготовлені дитячими руками обереги миру  поїхали на передову. Дай Боже, вони збережуть життя і здоров'я нашим солдатам.

У цю важку годину кожен відчуває потребу  підтримати героїв. Ми раді, що нашим дітям вдалося долучитися до цієї загальнолюдської доброї справи.

  Дякуємо всім, хто підтримав грошима, і тим, хто писав і говорив добрі слова! Дорогі вінничани, ваші листи в палатах госпіталю поранені читають вголос! Їм необхідна наша підтримка та допомога - не тільки матеріальна, а й психологічна. Їм важливо розуміти, що все не даремно, що їх подвиг не залишився непоміченим. Не можна допустити, щоб вони відчули себе покинутими!

Фотографії, будь ласка, дивіться тут.

Прочитайте, будь ласка, фоторепортаж про нашу акцію на сторінках газети "20 хвилин" http://vn.20minut.ua/Dityam/obereghi-vinnic-kim-soldatam-zmajstruvali-diti-u-den-miru-10416260.html