Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


Проект, присвячений Дню води, фінішував

21 березня фінішував проект, присвячений Всесвітньому дню води за календарем ЮНЕСКО.

Тягар підготовки ліг на 4-й клас. Разом із Оленою Леонідівною Радомирською та Іриною Борисівною Мартинюк вони блискуче впоралися з завданням: підготували проекти; організували для учнів початкової школи лабораторію "Знайома незнайомка Вода"; влаштували безпрограшну лотерею для всіє школи; залучили до своєї роботи учнів 1-го класу, що взяли участь у виставці малюнків. 

Прикрасила школу фотовиставка "Річки (і не тільки), які нас об'єднують". Її організувала Наталія Миколаївна Мороз, і в ній взяли участь учні, викладачі і випускники школи.

Ранок почався із загального збору, епіграфом до якого стала пісня, написана на слова Тараса Григоровича Шевченка "Тече вода з- під явора".

Як стару знайому, зустріли пані Ірину, що працює в організації "Винницаводоканал" і знає про воду абсолютне все. Наприклад, якої шкоди завдають землі продукти життєдіяльності людини: потрапляючи в землю, папір розкладається протягом 3-4 років, залізна банка - протягом 6-10 років, поліетиленовий пакет - протягом 60-100 років, пластикові вироби - протягом 500 років, а скло - протягом 600 років.

Потім епіцентр свята перемістився на територію 4-го класу, де три уроки підряд четверокласники знайомили зі своїми знахідками учнів початкової школи, а також усіх охочих.

Всі разом вони стали вдячними слухачами хімічної лабораторії Ігоря Йосиповича Казмірука, у якого завжди в запасі багато цікавих дослідів. Він, наприклад, знає, як народжується вулкан!

Безпрограшна водна лотерея для всієї школи стала завершальною і приємною точкою! Фотографії дивись тут.