Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  


День пошти

Чи легко бути поштарем?

На це запитання можуть відповісти наші п’ятикласники. Саме вони відкрили 9 жовтня своє поштове відділення у Всесвітній день пошти.

АІСТина пошта пропонувала великий спектр послуг: листи, телеграми, бандеролі, листи на замовлення, посилки. П’ятикласники придумали і дещо новеньке – голосову пошту.

Найбільший ажіотаж викликав поштовий кіоск. Нелегко було відірвати АІСТят від лоточків з марками та конвертами.

Поруч продавались сувеніри, вітальні листівки, солодощі.

До речі про марки. Наші поштарі створили свою серію марок до Міжнародних днів ЮНЕСКО та знаменних дат України. Ця серія розійшлася миттєво, хоча конкуренцію їй складали справжні польські марки. Фотографії можно подивитись тут

Отже, прийняти пошту, розсортувати за класами та за іменами і, що найважче,  віднайти в школі адресатів – таке завдання стояло перед п’ятикласниками.

Якби хтось захотів порахувати кілометри, які наші поштарі протоптали коридорами АІСТа, вийшла б чимала цифра. Зате було підраховано дещо інше: гроші, які виручили в цей день. Зібрали рекордну  за 12 років святкування Дня пошти в нашій школі суму.  Ці гроші потратили на шкільні потреби.

Загалом, свято вийшло гарне и за це АІСТ дуже вдячний п’ятикласникам, їх батькам і класним керівникам – Юлії Григорівні Федорук і Оксані Іванівні Роздорожнюк!