Новорічні бали

Новорічні свята започаткували у школі багато традицій. З першого ж року існування “АІСТа” в гості до дітей приходить протягом одного вечора ціла інтернаціональна команда: український Миколай, російський Дід Мороз, англійський (американський) Санта-Клаус, німецький Кнехт-Рупрехт, французький Пер Ноель, італійський Бабо Натале.

Звучать різні мови, виконуються пісні, міні-вистави. Кожен приносить свої невеличкі традиційні подарунки, проводить національні веселі ігри, запрошує до танців дорослих і дітей.

Друга традиція – проведення ігор для “розігріву” учасників майже всіх шкільних свят (як ми їх називаємо, “Санний шлях”). За 40-50 хвилин до початку у різних куточках залу ті, хто прийшли раніше, за власним вибором можуть взяти участь у різноманітних конкурсах, які приготували представники класів (1-2 гри на клас).

За участь у конкурсах діти й дорослі можуть отримати “аістинки” – наші шкільні гроші, щоб потім за них придбати ласощі, приготовані класними кулінарами, сувенірчики, чи просто покласти зароблений капітал у довгу панчоху до одного з традиційних ярмарків майстрів, на яких виставляють на продаж свої шедеври творчі майстерні. До речі, протягом року усі мають багато шансів заробити “аістинки”, відзначившись у різних справах. Так закладається основа шкільних економічних ігор, досвід проведення яких ми теж маємо.


Ваш відгук