Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  

Немирова Олена Вадимівна
Вихователь Центру розвитку дитини

Випускниця Вінницького державного педагогічного інституту.

Викладає з 1986, в АІСТі - з 1998 року.

Від редактора сайту: Олена Вадимівна - дипломований Монтессорі-педагог (Диплом Українського Монтессорі Центру, Всеукраїнської асоціації Монтессорі, 2005 рік), має великий досвід роботи як з дітьми від 3 до 6 років, так і з тодлерами.

Пряма мова: Ціную АІСТ за те, що він дає можливість самовдосконалення, творчості, співпраці. Вабить дух альтруїзму, толерантності, гуманного ставлення до дитини.

Педагогічне кредо: Любити жити! Дарувати і отримувати радість від усього, чим займаєшся.

З відгуків батьків: Олена Вадимівна, безумовно, педагог найвищого рівня і з величезним досвідом. Цей професіоналізм дуже відчувається з самого початку. Вона першим же поглядом "діагностує" труднощі і безпомилково бачить захоплення і сильні сторони дитини. Я познайомила з нею свою дочку у віці 1,5 років, вже тоді Олена Вадимівна припустила в її характері риси, про які я ще й не здогадувалася, а вони дійсно з часом розкрилися. Олена Вадимівна допомагає мені розвивати дитину як інтелектуально, так і емоційно, і соціально, направляє мою батьківську активність у потрібне русло, радить, з чим варто поквапитися, а з чим краще почекати, де проявити наполегливість, а де ні в якому разі не тиснути. Я повністю довіряю її думці, і це дуже додає мені впевненості.