Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  

Мартинюк Ірина Борисівна
Вчитель початкових класів. Волонтер

Випускниця Вінницького державного педагогічного інституту.

Викладає з 1981 року, в АІСТі - з 1994.

Від редактора сайту: Учитель першої категорії. Захоплювалася " зануреннями " в історичні епохи. Ініціатор і один з перших організаторів загальношкільного творчого проекту "Пушкінський ліцей". Мати трьох АІСТят і вже навіть бабуся маленького АІСТятка. Улюблений дітками класний керівник.

Пряма мова: чому "АІСТ"? Тому, що покликала Надія Семенівна Вітковська. Спочатку в "нулевочку", а потім в 1-й клас. Розирнулася. Мамо рідна! Тут можна займатися з дітьми тим, що сама любиш: історією, книжками, поезією, театром, творами. Приємно ділитися своїми відкриттями. При цьому всі навколо допомагають, підтримують. Працює команда. Чудово! Кожна людина в "АІСТі" - особистість. У кожного є чому повчитися.

Педагогічне кредо: Цікаво вчити, цікаво вчитися.

З відгуків батьків: Ірина Борисівна - дивовижний вчитель, вона не тільки дуже творчо підходить до роботи з дітьми, а й продумує кожну деталь, кожну дрібницю робить з любов'ю, дуже якісно і з великим смаком. На кожному святі нас обов'язково чекає сюрприз ручної роботи від Ірини Борисівни - "корона " з квіткою хризантеми на святі осені, пряниковий будиночок на Різдво і т.д. Ірина Борисівна - майстер спостереження, вона відчуває настрій дітей, їх прагнення й інтереси, робить висновки. Її захопленість допомагає і нам, батькам, хоч трохи зануритися в те, у що вона разом з нашими дітьми пірнає цілком і повністю!