Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  

Костенко Валентина Михайлівна
Учитель фізичної культури.

Вчитель фізичної культури. Вчитель вищої категорії. працює з 1981 року, в АІСТі з 1998 року. Працює із дітьми всіх вікових категорії, починаючи із вихованців Центру розвитку дитини.

З відгуків випускників: Валентина Михайлівна – це просто потік бадьорості, оптимізму і спортивного духу! Вона – ідеальний вчитель фізкультури, мотивує і надихає на подвиги, такого вчителя сором підвести! І ми старались зі всіх сил. Її сяюча усмішка, сміх, який заражає, і лункий голос спонукали нас до зібраності та заряджали енергією на весь день! Добре пам’ятаю, як вона приїжджала до школи на велосипеді і ми поступово стали наслідувати її.

Із відгуків батьків: Валентина Михайлівна веде заняття у Центрі розвитку дитини. Я захоплююсь тим, як вона працює з малюками! Це просто дивовижно! Моя донечка після першого ж заняття вдома просила мене «Пограти в тьотю Михайлівну», малеча її просто обожнює. Дивовижно, яких успіхів їй вдається досягти. Я докладаю великих зусиль, щоб вмотивувати дитину на просту зарядку, а у Валентини Михайлівни вона встає на голову і навіть намагається робити місток!