Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сiмейна школа
АIСТ
  • На замітку
  •  
  • Перша у Вінниці приватна сімейна школа з 1 по 11 клас.
  • Дитячий садочок (Центр розвитку дитини) з елементами системи Монтессорі (з 2 років)
  • Дитячий садочок працює з 8:00 до 18:00. Є можливість відвідувати садочок до 13:00.
  •  

Вчителі

Казьмірук Ігор Йосипович
Директор-розпорядник. Учитель хімії

Учитель вищої категорії, старший учитель. Закінчив Чернівецький педагогічний університет. Директор-розпорядник школи "АІСТ". Учитель хімії. Автор багатьох традицій школи. Незмінний ведучий шкільних свят. Натхненник і учасник більшості творчих проектів, бард, актор і поет.

Стрельбіцька Оксана Анатоліївна
Вчитель російської мови і літератури

Вчитель російської мови та світової літератури. Учитель вищої категорії, старший учитель. Натхненник і організатор регулярного Пушкінського проекту. Щоранку перед початком занять веде духовний спів, факультативно проводить уроки культурології, прекрасний класний керівник (вела випускників з першого класу), основоположник інтегрованих курсів у школі, аналітик.

Сидоренко Олена Володимирівна
Вчитель російської мови і літератури

Вчитель російської мови та світової літератури. Учитель вищої категорії. Досвідчений фахівець, улюблений дітьми класний керівник, чудово знаходить спільну мову зі старшокласниками, вміє зацікавити їх читанням, для цього підбирає найбільш цікаві матеріали і види роботи, організовує оригінальні позакласні заходи. Прекрасна актриса. Зі своїми класами традиційно багато подорожує.

Зайцева Антоніна Федорівна
Учитель музикування

Учитель музикування. Учитель вищої категорії. Багато років успішно практикує в АІСТі унікальну систему музичного виховання дітей (від 0 до 18 років) та їх батьків, в якій елементарне музикування поєднується з рухом. Учениця автора цієї дивовижної методики – Лева В

Тищук Віра Іванівна
Учитель української мови та літератури

Учитель української мови та літератури. Учитель першої категорії. Віра Іванівна героїчно взяла на себе величезну і складну задачу - роботу з документами, і виконує її з філігранною точністю і бездоганною грамотністю, гідною захоплення. Віра Іванівна - прекрасна актриса, регулярно бере участь у постановках шкільного театру

Девдера Ярослав Михайлович
Учитель початкових класів

Вчитель початкових класів. Ярослав Михайлович - хороший вчитель, якого люблять і діти, і батьки. Автор щоденника життя школи. Чудовий актор, співак, режисер студії "АнІмаСТик", робити якої представлені на каналі школи в Youtube.

Кіндзерська Ася Михайлівна
Вихователь Центру розвитку дитини

Вихователь Центру розвитку дитини. Досвідчений фахівець, Монтессорі-педагог. З її допомогою в школі з'явилася зона Монтессорі для тодлерів (дітей до 2 років).

Радомирська Олена Леонідівна
Учитель початкових класів

Учитель вищої категорії. Автор навчальних посібників для молодших класів. Опановувала систему Марії Монтессорі у Елізабет ван Сантен (Нідерланди, Гаага) і Олени Хілтунен (Росія, Москва), викладачів Київської школи Монтессорі. Прослухала курс лекцій Л.Виноградова "Елети двох АІСТят. Улюблений дітками класний керівникментарне музикування". Ма

Мартинюк Ірина Борисівна
Вчитель початкових класів. Волонтер

Учитель початкових класів. Учитель першої категорії. Волонтер. Захоплювалася "зануреннями" в історичні епохи. Відкривала Пушкінський ліцей. Танцювала на балах. Грала в спектаклях. Мати трьох АІСТят і вже навіть бабуся маленького АІСТятка. Улюблений дітками класний керівник

П'яст Наталія Йосипівна
Учитель української мови та літератури

Учитель української мови та літератури. Учитель вищої категорії. Вчитель-методист. Кандидат філологічних наук. Професіонал найвищого рівня, майстерно готує класи до ЗНО, щиро залюблена в українську літературу, викладає метеріал структуровано, системно, і водночас емоційно.

Петруняк Інна Михайлівна
Учитель математики

Учитель математики. Учитель першої категорії. Вчить дітей не боятися математики. Розробила курс "Логіка" для Центру розвитку дитини

Пряженцева Тамара Валеріївна
Вихователь-методист Центру розвитку дитини

Вихователь Центру розвитку дитини. Дипломований Монтессорі-педагог. Одна із засновників Стартової школи, яка пізніше трансформувалася в Центр розвитку дитини, а також клубу раннього розвитку для тодлерів (дітей до 2 років). Автор нових Монтессорі-матеріалів, наставник молодих колег. Брала участь у міжнародних конференціях з Монтессорі-педагогіки.

Салабай Лідія Серафимівна
Учитель математики

Учитель математики. Учитель вищої категорії, старший учитель. Лідія Серафимівна любить математику і тих, кому її викладає, вона завжди сповнена оптимізму, мудра і делікатна. Вражає багатою вишуканої мовою і талантом віршування

Немирова Олена Вадимівна
Вихователь Центру розвитку дитини

Вихователь Центру розвитку дитини. Дипломований Монтессорі-педагог (Диплом Українського Монтессорі Центру, Всеукраїнської асоціації Монтессорі). Має великий досвід роботи як з дітьми від 3 до 6 років, так і з тодлерами

Калмикова Тамара Анатоліївна
Учителька англійської мови

Тамара Анатоліївна - основоположник системи ігрового навчання мовам з 2 років. Веде заняття в початковій школі та в Центрі розвитку дитини

Цирульник Сергій Михайлович
Учитель інформатики

Вчитель інформатики. Вчитель вищої категорії, викладач-методист. Випускник ВДТУ. Доцент кафедри обчислювальної техніки, кандидат технічних наук, завідуючий кафедри «Радіотехніка» Вінницького технічного коледжу. Автор понад 20 наукових публікацій.

Грязнова Лілія Станіславівна
Учитель англійської мови

Вчитель англійської мови. Вчитель першої категорії. Учні Лілії Станіславівни успішно перекладають, читають художню літературу і пишуть власні твори англійською мовою. Одна з улюблених форм роботи - тематичні проекти.

Ткачук Катерина Григорівна
Вихователь центру розвитку дитини

Вихователь Центру розвитку дитини. Вчитель української мови і літератури. Розробила програму з розвитку мовлення. На базі отриманого досвіду створила нові Монтессорі-матеріали. З 2007 року почала працювати в Монтессорі-групах із тодлерами (дітьми до 3 років) разом із батьками. Матуся трьох АІСТят.

Костенко Валентина Михайлівна
Учитель фізичної культури.

Вчитель фізичної культури. Вчитель вищої категорії. працює з 1981 року, в АІСТі з 1998 року. Працює із дітьми всіх вікових категорій, починаючи із вихованців Центру розвитку дитини.

Роздорожнюк Оксана Іванівна
Учитель географії

Вчитель географії. Вчитель вищої категорії. Кандидат в майстри спорту з туристичного багатоборства. координатор діяльності школи в міжнародній молодіжній організації "Life-link". Організатор шкільних походів, туристичних та екскурсійних поїздок.

Дворніцька Оксана Олександрівна
Вихователь центру розвитку дитини

Оксана Олександрівна робить з дітьми пречудові творчі роботи, різноманітні, незвичні і в той же час доступні всім віковим категоріям. Прекрасна рукодільниця, яка прагне передати діткам свої вміння та навички, а головне захопленість творчістю і безмежну фантазію!

Підболячна Наталя Петрівна
Вихователь Центру розвитку дитини

Наталя Петрівна - молодий, але дуже АІСТиний педагог. В її роботі на першому місці любов до дітей, вона є рушійною силою та опорою. З неймовірною швидкістю і вправністю Наталя Петрівна на практиці освоює систему Монтессорі, прекрасно проводить презентації матеріалів, заняття в кружку. Мама маленького аістятка, вона сповнена ентузіазму та оптимізму.

Федорук Юлія Григорівна
Учитель історії

Турботливий та креативний класний керівник. Юлія Григорівна - прекрасний командний гравець, завжди готова підтримати та допомогти.

Ткаченко Олена Віталіївна
Вчитель початкових класів

Прекрасна рукодільниця, знавець народних традицій, чудова акторка, невтомна і винахідлива класна мама.

Рощинська Наталія Юріївна
Учитель початкових класів

Неперевершений класний керівник, учениця Надії Семенівни Вітковської, втілює та вдосконалює її методи виразного читання, дитячого театру. Творча і відповідальна, кожний свій проект робить на найвищому рівні, продумуючи кожну деталь!

Степанчук Юлія Миколаївна
Вчитель історії

Юлія Миколаївна викладає історію яскраво, різноманітно і дуже захоплююче. Часто її заліки перетворюються в інтелектуальні ігри та вікторини. Неперевершена актриса. Мама двох аістят.

Чухась Алла Михайлівна
Учитель англійської мови

Алла Михайлівна - дуже неординарна особистість, її слова, пісні, фільми і навіть танці на уроках не залишають дітей байдужими в першу чергу тому, що вони завжди сучасні та актуальні, вона дійсно знає, чим живуть і дихають діти саме в цьому році, в цьому місяці, вона живе їх життям! Вона щиро любить англійську мову, школу АІСТ та дітей, яких навчає.

Ломакіна Таісія Олександрівна
Учитель малювання

Учитель малювання

Вeклій Ірина Сергіївна
Бібліотекар, архіваріус, редактор сайту

Бібліотекар, архіваріус, редактор сайту

Мельничук Валентина Петрівна
Вчитель початкових класів. Волонтер

Вчитель початкових класів. Волонтер. Учитель вищої категорії. Викладає з 1986 року.

Язикова Тетяна Павлівна
Класний керівник. Волонтер

Тетяна Павлівна стояла біля витоків школи, тривалий час була замісником голови опікунської ради. На даний момент Тетяна Павлівна на пенсії, та продовжує активно брати участь у житті школи. Працює волонтером, виконує обов’язки класного керівника.

Безносюк Оксана Василівна
Учитель праці

Учитель праці

Гончарук Ольга Миколаївна
Вихователь Центру розвитку дитини

Вихователь Центру розвитку дитини

Амосова Євгенія Михайлівна
Режисер

Режисер шкільного театру

Беденко Марк Васильович
Вчитель математики, логіки

Учитель математики та розвивальних ігор

Білецька Лариса Володимирівна

Учитель музикування.

Костенко Олександр Іванович

Учитель фізичної культури.

Савельєва Олена Миколаївна

Учитель початкових класів.

Бєлін Олег Ігорович

Учитель англійської мови.

Ткачук Тарас Павлович

Учитель української мови та літератури.

Балтремус Катерина Анатоліївна
Учитель біології

Кандидат педагогічних наук. Учитель-методист біології. Виховала багато поколінь призерів та переможців міських та обласних олімпіад. Завдяки Катерині Анатоліївні багато випускників АІСТа пов'язують з біологією свою подальшу долю і кар'єру.

Синіцин Володимир Михайлович

Учитель культурології