Образотворче мистецтво

Художнє фото 
Студією художнього фото керує професіональний майстер – Зорій Файн. Діти отримують серйозну теоретичну і практичну підготовку. Школа завжди з нетерпінням чекає на нову виставку.

Кераміка 
Прекрасна народна майстриня, яка знається на народних ремеслах, Людмила Леонідівна Філінська. Завдяки цій жінці школу прикрашають ексклюзивні панно та різноманітні фігурки з глини. Наприклад, колективні роботи: «Різдво», «Рід», «Створення світу» та ін.
Напередодні Великодніх свят усі за бажанням можуть взяти участь у створенні писанок (яєць, розписаних воском).

«Очумілі (дуже вмілі) рученята» 
Найголовніший «очумілець» школи – І. Й. Казьмірук. Людина, яка уміє все. До його майстерні завжди величезні черги. Як правило, тут працюють лише хлопці. Майстерня приймає замовлення на ремонтування меблів. Тут можуть ощасливити художників – виготовити першокласний мольберт, або задовольнити потреби музикантів і зробити пюпітри. Тут були створені оригінальні підставки для вазонів і світильників та багато іншого – корисного і практичного.

Рукоділля 
Чаклунка, яка разом з дітьми створює з бісера квіти, браслети і навіть одяг може з нічого зробити справжній шедевр! Це усе про нашу улюблену Ніну Всеволодівну Запорожцеву.


Ваш відгук