Про школу

За весь період існування школи було засновано ряд традицій, творчих проектів та отримано визначні досягнення.

  • Монтесссорі. Зараз у АІСТі навчається 4 групи маленьких АІТСят від 3 до 6 років, у групах немає розподілу за віком, адже малюки навчаються та соціалізуються швидше разом зі старшими друзями, а досвідчені АІСТята звикають допомагати молодшим
  • Театр. Театр займає особливе місце в житті АІСТа. В постановках беруть участь і діти всіх вікових категорій, і вчителі. Традиційно раз на рік кожен клас готує театральний виступ. На сьогодні репертуар АІСТиного театру нараховує близько 250 вистав!

 

  • Міжнародний АІСТ. АІСТ за весь час свого існування бере участь у різноманітних міжнародних проектах, у тому числі конференції IDEC (Міжнародна конференція з питань демократичної освіти) та EUDEC (Європейська конференція з питань демократичної освіти). Також 3 вересня 1999 року в Парижі в штаб-квартирі ЮНЕСКО був підписаний документ, який засвідчив, що за реалізацію програми «Культура миру (ненасилля) через світову культуру» школа «АІСТ» отримує сертифікат асоційованої школи ЮНЕСКО.
  • Музикування. АІСТ народився і живе з музикою у серці, вона супроводжує АІСТят щодня, допомагає побачити і сприйняти світ в гармонії і з радістю. Величезне місце у музичному житті АІСТа займає унікальна система елементарного музикування Лева Виноградова, яку бездоганно та професійно викладають на уроках і поглиблено — в студії. АІСТята у школі мають змогу навчитися грі на скрипці та фортепіано, працює вокальна студія.

 

  • Науковий АІСТ. Добрим другом школи з перших її днів став академік Шалва Амонашвілі. Було налагоджено плідну співпрацю з Академією педагогічних наук України. З 2001 року школа АІСТ є експериментальним майданчиком АПН України. Вчителі АІСТа є авторами понад 200 наукових робіт з методики навчання і виховання, лінгвістики, історії, природознавства. Науковий ступінь кандидата педагогічних наукздобули К.Балтремус (2003),Н.Зорька (2004), філологічних наук – Н.П’яст (2003), Т.Ткачук (2009).
  • Проекти. Проект «Культура українського бароко» виховує патріотизм, любов до історії, традицій, духовних та культурних надбань українського народу, має на меті занурення дітей у цінності козацької доби, знайомство із біографією видатних філософів, політиків, воїнів-захисників, науковців, освітян та митців того часу. Проект «Пушкінський ліцей» надає історичне і культурне занурення в епоху романтизму початку ХІХ сторіччя. Протягом місяця учасники проекту живуть за законами епохи романтизму, активно сприймають її творчі та гуманні цінності.

Ваш відгук