Інтерактив під час дня Цивільного захисту

🤩 Для повної картини того, що охопило школу вчора під час проведення Дня Цивільного захисту — пропонуємо зазирнути у план… Чого тільки не було!
😍 Особливо сподобався квест «Простір безпеки». За участь в ньому і не тільки деякі класи навіть отримали грамоти на згадку.
🥳 Це круто — проходити різні станції єдиною командою! І наші діти, в КОЖНОМУ класі, довели, що вміють підтримувати один одного, нести власну відповідальність і відповідальність за команду, уважно слухати та чітко виконувати інструкції. А головне — проявляти неабияку творчість та винахідливість у виконанні завдань.
🤗😍🤗 Величезна подяка всім вчителям, що завзято готували та проводили завдання на станціях квесту! Та класним керівникам, які невтомно бігали зі своїми класами від станції до станції, надихали дітей на нові досягнення, допомагали, але у цій допомозі не порушували їхньої свободної волі, навпаки, підтримували будь-яку ініціативу та самостійні рішення.
💮 Квести продемонстрували готовність наших дітей до прийняття самостійних рішень і одночасно вміння працювати в команді, високий рівень креативності та теплого, підтримуючого відношення один до одного, а також — неабиякі знання з предмету Цивільний захист. А це — дуже цінні навички та знання на сьогоднішній день.

Ваш відгук